Procedura krok po kroku

Świadectwo energetyczne w zdecydowanej większości projektów wykonywane jest zdalnie, za pośrednictwem dokumentacji dostarczonej do nas za pomocą poczty e-mail bądź też zdjęć w wiadomości MMS.

Taka forma procedury pozwala nam na wykonywanie do 100 zleceń dziennie i zachowanie atrakcyjnej ceny, jaką charakteryzuje się nasz audyt energetyczny.

Zalecane – niewymagane

  • Projekt budowlany lub kserokopia projektu budowlanego (dotyczy tylko budynków jednorodzinnych)
  • Rzut poszczególnych kondygnacji z opisu technicznego
  • Główne parametry techniczne obiektu: powierzchnia obiektu, kubatura obiektu, wysokość kondygnacji itp.

  W przypadku braku projektu budowlanego wymagane jest wypełnienie wszystkich pól z ankiety nieruchomości.

Wymagane

 • Wypełniona ankieta państwa nieruchomości specjalnie przygotowana przez portal OTOCERTYFIKATY. Ankieta dostarczy projektantom niezbędnych informacji dotyczących Państwa nieruchomości (w szczególnych przypadkach istnieje konieczność przeprowadzenia bezpośredniej wizji lokalnej. W przypadku bezpośredniej wizji lokalnej koszt sporządzenia świadectwa energetycznego nie zmienia się.)
 1. Wysłać zapakowane dokumenty ze swojej skrzynki pocztowej na adres e-mail: biuro@otocertyfikaty.pl
  W tytule maila proszę umieścić następujący tekst: „[DOKUMENTY] nazwisko, miejscowość”.
  W pierwszym akapicie
  wiadomości proszę umieścić pełne informacje tj.: kod pocztowy, miejscowość, adres, numer lokalu oraz telefon kontaktowy.
 2. Wypełnić formularz oraz umieścić w nim zapakowane dokumenty jako w formie załącznika w formularzu na stronie ZAMÓW ONLINE.
 1. Wystarczy wysłać pustą wiadomość email na adres ankieta@otocertyfikaty.pl
  Automatyczna odpowiedz wygeneruje na Państwa adres e-mail instrukcję wraz z ankietą.
 2. Pobierz ankietę bezpośrednio ze STRONY.
 3. Wyślij sms o treści „kontakt” na numer +48 691 875 243. Konsultant z Działu Obsługi Klienta skontaktuje się z Państwem.

Świadectwo / Certyfikat energetyczny jest unikatowym dokumentem wykonanym na podstawie dokumentów dostarczonych oraz wykonanym przez osobę mającą do tego wymagane kwalifikację. Certyfikat ten obejmuje tylko charakterystykę energetyczną Państwa nieruchomości i nie może mieć zastosowania nigdzie indziej.

Wraz ze świadectwem otrzymujecie Państwo także potwierdzenia zapłaty oraz fakturę, a także kserokopię odpisu uprawnień projektanta wykonującego wzmiankowaną certyfikację wraz z nośnikiem CD, na którym zostanie zapisany państwa certyfikat.

Standardowym czasem wystarczającym na sporządzenie świadectwa jest okres 48h roboczych*.

Po przesłaniu wymaganych dokumentów opisanych powyżej, a także zaksięgowaniu się na koncie należności za usługę, projektanci z otocertyfikaty.pl wykonują certyfikat energetyczny dotyczący unikatowej charakterystyki Państwa nieruchomości.

*Czas ten może wydłużyć do 96h roboczych w przypadku konieczności bezpośredniej wizji lokalnej. W czas sporządzania nie jest wliczony czas odbioru dokumentów oraz przesyłki zwrotnej.

W ankiecie nieruchomości deklarujecie Państwo adres dla kuriera, który dostarczy Państwu przesyłkę z certyfikatem (koszt kuriera wliczony jest w cenę usługi wykonania certyfikatu)

PAMIĘTAJ! WSZYSTKIE INFORMACJE ZWIĄZANE Z PROCEDURĄ OTRZYMASZ WRAZ Z ANKIETĄ NIERUCHOMOŚCI W DOKUMENCIE ZWANYM INSTRUKCJĄ

W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI KONSULTANTAMI W ZAKŁADCE KONTAKT

without
http://otocertyfikaty.pl/wp-content/themes/imperio/
http://otocertyfikaty.pl/
#3ec777
style1
paged
Loading posts...
/home/bprudnickalh/ftp/otocertyfikaty/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
Enter your email here
off
off