O nas

Poznaj OTOCERTYFIKATY

W OTOCERTYFIKATY priorytetem jest jakość. Stąd też współpracujemy z najlepszymi – Biuro Projektowe Rudnicka wykonuje dla naszych Klientów certyfikaty energetyczne mieszkania, domu oraz każdego budynku należącego do przedsiębiorstwa.

EKO-AUDYT – poznaj nas bliżej

Nasz biznes powstał w oparciu o potężny bagaż doświadczeń 3 pokoleń naszego rodu. Początki, datowane na okres 20-lecia międzywojennego, nie należały do najłatwiejszych. Czas upłynął, lecz upór i ambicja nie zmieniły się. Dekady mijają, a młodsze pokolenia zaczęły zastępować starsze. Stosując coraz to nowsze techniki, oraz przestrzegając zmieniających się norm oraz przepisów budowlanych – nasza usługa, jaką jest świadectwo energetyczne, jest zawsze zgodna z aktualnymi nowelizacjami prawnymi.

Dziś, EKO-AUDYT to przede wszystkim rozpoznawalny BRAND. Od zawsze naszą pasją było tworzenie – stąd też dziś w naszych szeregach jest ponad 18 wysoce wykwalifikowanych mgr. inż. inżynierii środowiska, z uprawnieniami projektowymi oraz wykonawczymi. Wystawiane przez nich świadectwa charakterystyki energetycznej  są w 100 procentach wiarygodne.

Ponadto, każdy z naszych inżynierów znajduje się na oficjalnej Liście Izby Inżynierów.

W naszej pracy specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytów. Certyfikat energetyczny budynku, świadectwo charakterystyki energetycznej budynków mieszkalnych (domów, mieszkań) i usługowych (hale, biura) to nasz chleb powszedni. Charakterystyka cieplna budynku, kontrola systemów ogrzewania oraz klimatyzacji również należą do zakresu naszych usług.

without
http://otocertyfikaty.pl/wp-content/themes/imperio/
http://otocertyfikaty.pl/
#3ec777
style1
paged
Loading posts...
/home/bprudnickalh/ftp/otocertyfikaty/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
Enter your email here
off
off